Przeprowadzka do Szczecina

Przeprowadzka do Szczecina

Przeprowadzka do Szczecina – planując przeprowadzkę do tego miasta, z wyprzedzeniem przygotowuj się do dostarczenia przedmiotów, mebli i innych przedmiotów, które mogą wymagać przeprowadzki do nowej lokalizacji. Oszczędzimy Ci zmartwień i trudności. Dzięki naszej firmie, która oferuje delikatną obsługę, możesz wykonać transport w jeden dzień, a nocą będziesz siedział na znajomej sofie ze swoimi ulubionymi lampami.

Oszczędź sobie zmartwień i ciężkiej pracy – powierz pracę nam. Przy wsparciu naszego personelu szybko i łatwo przetransportujesz duży sprzęt, ciężkie meble, delikatną zastawę stołową i szkło do swojego nowego mieszkania, domu lub biura.

Przeprowadzka do Szczecina – mieszkanie, dom, biuro

Od wielu lat pomagamy w przeprowadzce do Szczecina, zajmujemy się pakowaniem, wysyłką, załadunkiem i rozładunkiem przedmiotów bez względu na to, jak duże czy małe. Mamy surowe przepisy dotyczące pracy naszych pracowników, a wszyscy pracownicy są przeszkoleni.

Demontaż mebli

Przeprowadzka do Szczecina
Przeprowadzka do Szczecina

Wiemy, ile czasu może potrwać demontaż mebli podczas przeprowadzki. Jednocześnie ważne jest, aby podczas demontażu nie uszkodzić mebla, aby można było go prawidłowo i bezpiecznie zmontować. Aby ułatwić Ci zadanie, skontaktuj się z naszymi ekspertami od wyburzeń w Szczecinie! Przyjedziemy do Twojego domu lub biura z dedykowanym zestawem narzędzi w wyznaczonym czasie i wykonamy pracę dokładnie i na czas.

Duże doświadczenie i wykorzystanie profesjonalnych narzędzi gwarantują funkcjonalność. Czasami, aby przetransportować meble bez uszkodzeń, trzeba je zdemontować, spakować i przenieść w nowe miejsce. Nasi specjaliści posiadają profesjonalne umiejętności i narzędzia potrzebne do wykonywania prac: od montażu półek i stołów biurowych po montaż/demontaż zestawów kuchennych, nietypowych mebli i konstrukcji.

Usługi świadczone przez naszych ekspertów

 • Pakujemy kruche talerze, szkło, sprzęt AGD i meble. Delikatne przedmioty, takie jak stare kredensy, porcelana, lustra itp. nie zarysują powierzchni po przeprowadzce – bezpiecznie dotrą do celu.
 • Wyślemy meble, sprzęt AGD i elementy wyposażenia wnętrz. Potrafimy zmierzyć pomieszczenia, korytarze, windy na podstawie wielkości ładunku, nie dotykamy ościeżnic, nie uszkadzamy mebli ani wykończeń.
 • Rigging – szybkie i delikatne przenoszenie ciężkich przedmiotów. Do pracy z sejfami, pianinami, szafami używamy pasów, osprzętu olinowania, pojazdów z mocowaniami ładunku.

Jak zamówić usługi przeprowadzkowe w Szczecinie?

Aby zamówić usługi relokacji domu, zadzwoń do nas:

 • W celu doprecyzowania szczegółów obliczymy koszt usługi w zależności od nakładu pracy, specyfiki pracy i uzgodnimy z Państwem czas przyjazdu naszych pracowników.
 • Ładowacz przyjedzie dokładnie w umówionym terminie, niosąc materiały do ​​pakowania i pakując wszystkie przedmioty starannie, aby nie uległy zabrudzeniu lub uszkodzeniu podczas przeprowadzki.
 • Wcześniej wyjmiemy zapakowane meble, rzeczy, sprzęt i porównywali ich wymiary z parametrami pokoi, korytarzy, drzwi, schodów i kabin wind. W razie potrzeby starannie demontują meble, a następnie montują je w nowym miejscu.
 • Załadujemy Twoją własność (posiadamy samochody o różnej pojemności i wybieramy najlepszą opcję) i zabezpieczą je za pomocą dostarczonych mocowań.
 • Dostarczymy towar do miejsca przeznaczenia, przestrzegając po drodze ograniczenia prędkości i wybierając najlepszą trasę.
 • Zabierzemy rzeczy, rozpakowują, ustawiają meble zgodnie z Twoimi instrukcjami, a po pracy wyjmują zużyte materiały opakowaniowe.

Dlaczego warto skontaktować się z naszą firmą przeprowadzkową w Szczecinie?

Nasze usługi w szczecińskiej firmie przeprowadzkowej to ciężka praca i przejrzystość w relacjach z naszymi klientami. Rozpoczynając współpracę, przygotowujemy i podpisujemy umowę określającą zakres usług i ostateczną kwotę. Odpowiadamy finansowo za bezpieczeństwo powierzonego nam mienia.

Nasza przewaga:

   1. Kontrola jakości – specjalna usługa, która sprawdza ciężką pracę pracowników.
   2. Odpowiedzialne przechowywanie – Posiadamy własną powierzchnię magazynową, w której możesz przechować swoje rzeczy w dowolnym momencie, jeśli mieszkanie jest remontowane, wynajmowane itp.
   3. Optymalizacja kosztów – Dobieramy ruch, wielkość grupy, trasy, abyś nie ponosił zbędnych kosztów.
   4. Profesjonalizm – wiemy, jak nie uszkodzić sprzętu, instrumentów muzycznych, starannie przewozimy sejfy, delikatne, zabytkowe przedmioty, a przy załadunku i rozładunku używamy pasów i osprzętu olinowania.
   5. Usługi dodatkowe: W razie potrzeby przywieziemy z wyprzedzeniem własne materiały i umożliwimy samodzielne spakowanie mebli.

Transport mebli przy przeprowadzce do Szczecina

Organizujemy transport mebli, sprzętu, rzeczy osobistych i całego mienia, dbając o ich bezpieczeństwo! Mamy doświadczonych kierowców, którzy dobrze znają drogę i wybierają najlepszą trasę. Flota składa się ze specjalnie wyposażonych pojazdów. Nie mamy przypadkowych ładowaczy, tylko przeszkoleni specjaliści. Zajmą się załadunkiem i rozładunkiem, bez problemu zdemontują meble i zmontują je pod nowym adresem, a także starannie ustawią. Pomogą ci również, jeśli potrzebujesz usługi pakowania. Przy przeprowadzce w Szczecinie oferujemy wysyłkę mebli w rozsądnych cenach bez ukrytych dopłat – koszt wyliczamy z góry.

Całą pracę umawiamy w umowie. Posiadamy dużą flotę, dzięki czemu do każdej przeprowadzki możemy dobrać samochód o wymaganych parametrach (objętość, ładowność) w oparciu o objętość i wagę przewożonego mienia. Każdy pojazd jest wyposażony w niezawodny system blokowania. Eksperci firmy śledzą technikę umieszczania przedmiotów w pojeździe, układania i zabezpieczania ładunku we właściwy sposób, eliminując ryzyko uszkodzenia podczas przemieszczania.