Laptop ASUS ROG Zephyrus S GX502GW-AZ092T czarny

Laptop ASUS ROG Zephyrus S GX502GW-AZ092T czarny

ASUS ROG Zephyrus S GX502GW-AZ092T czarny to wszechstronny laptop z systemem Windows 10 przeznaczony do gier AAA i profesjonalnej pracy. Jego ultracienka obudowa kryje w sobie najnowszy procesor Intel Core i7 dziewiątej generacji i kartę graficzną NVIDA GeForce RTX 2070, a inteligentny system chłodzenia pozwala uwolnić pełny potencjał prędkości tych komponentów. Egzotyczny płynny metal jest używany, jako interfejs termiczny dla procesora centralnego. Wyświetlacz laptopa zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów (certyfikat Pantone) i doskonałą charakterystykę szybkości 144 Hz/ 3 ms.

Laptop ASUS ROG Zephyrus S GX502GW-AZ092T czarny – cechy

Do zamontowania wysokowydajnych chipów elektronicznych w najcieńszym laptopie do gier, jaki kiedykolwiek zbudowano, potrzebna była cała inżynieria ASUS-a i najnowocześniejsza technologia produkcyjna. ROG Zephyrus S o grubości około 18,9 mm jest pełnowartościową, przenośną platformą do gier, która jest potężna, dzięki kartcie graficznej i najnowszemu procesorowi. Laptop jest o jedną czwartą cieńszy i prawie o połowę lżejszy niż typowe 15-calowe laptopy do gier, ale to nie przeszkadza mu w zapewnianiu dużej prędkości, która zapewnia zarówno produktywność, jak i zabawę. Smukły korpus urządzenia, wykonany z wytrzymałego metalu, jest stylowo zaprojektowany i wytrzymały do codziennego użytku. ROG Zephyrus S zanurza użytkownika w obrazie przy przełączaniu między półtonami eliminuje nieprzyjemne efekty wizualne. Dokładność kolorów gwarantuje szeroka gama odcieni w połączeniu z szerokimi kątami widzenia.

Laptop ASUS ROG Zephyrus S pracuje nie gorzej niż stacjonarne komputery

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów ROG Zephyrus S ma wystarczającą moc obliczeniową do gier AAA, VR i poważnych zastosowań profesjonalnych. Sześciordzeniowy procesor Intel Core i7 zapewnia wydajność klasy komputerów stacjonarnych. Konfiguracja sprzętowa obejmuje do 32 GB pamięci RAM typu DDR4-2666 do idealnej do pracy wielozadaniowej, a macierz RAID0 o pojemności do 1 TB SSD służy do szybkiego uruchamiania gier i innych programów.

Zobacz także:

 

Inteligentne rozwiązanie

Inteligentna koncepcja chłodzenia laptopów z serii ROG obejmuje połączenie elementów sprzętowych i zweryfikowanych ustawień dla każdej obudowy i konfiguracji. Na przykład innowacyjny aktywny system aerodynamiczny AAS otwiera dodatkowe otwory wentylacyjne w ROG Zephyrus S, zwiększając przepływ powietrza o 22%, a system samooczyszczania zapobiega spadkowi wydajności chłodzenia, który mógłby wystąpić z powodu gromadzenia się kurzu. Po stronie oprogramowania aplikacja ROG Armoury Crate oferuje wiele trybów laptopa o różnych współczynnikach wydajności i hałasu. Jest to jedno centrum sterowania, ponieważ ta aplikacja  to kompleksowe centrum oprogramowania do sterowania laptopem. Można go używać do ustawiania parametrów systemu, dostosowywania podświetlenia, a nawet tworzenia profili z ustawieniami, które zostaną automatycznie zastosowane po uruchomieniu niektórych programów.

Technologia AURA SYNC

Klawiatura, wykonana w stylu typowych modeli zewnętrznych, ma zoptymalizowany układ i oferuje dodatkowe skróty klawiszowe do często używanych funkcji. Może poprawnie obsługiwać dowolną liczbę jednoczesnych naciśnięć i jest podświetlana. Klawiatura tego laptopa została zaprojektowana z myślą o precyzyjnej kontroli gier i zwiększonej trwałości. Posiada oświetlenie Aura z elastycznymi kolorami i efektami wizualnymi, które można zsynchronizować z innymi urządzeniami kompatybilnymi z Aura (zestawy słuchawkowe, myszy itp.), aby zapewnić spójne wrażenia wizualne w całym systemie do gier. Kolejna strefa konfigurowalnego oświetlenia znajduje się z tyłu obudowy w pobliżu otworu wentylacyjnego AAS.

Mocny i czysty dźwięk

ROG Zephyrus S ma wysokiej jakości system audio z głośnikami z bezpośrednim ustawieniem ostrości i inteligentnym wzmacniaczem, który ogranicza zniekształcenia do minimum, nawet przy maksymalnej głośności, jednocześnie dostosowując moc głośnika, aby zapobiec przeciążeniu. Rezultatem jest czysty dźwięk ze zwiększonym zakresem dynamiki i potężnym basem, a słuchawki można podłączyć, aby uzyskać jeszcze bardziej wciągające wrażenia.

Zadania przełącznika GPU

Dzięki przełącznikowi GPU laptop posiada 2 tryby pracy, co pozwala osiągnąć lepsze odbieranie wrażeń podczas grania. Zapewnia to technologia G-SYNC, której celem jest zmniejszenie zacinania się klatek animacji oraz efektu rozrywania obrazu. ASUS ROG Zephyrus potrafi zapewnić do ośmiu godzin korzystania z Internetu przy połączeniu Wi-Fi. Pozwala to odłączyć laptopa od prądu i zabrać ze sobą do pracy lub w inne miejsce.

Ładowanie przez USB-C

Dzięki obsłudze USB Power Delivery (USB Power Delivery) laptop może być ładowany z zewnętrznych baterii, co eliminuje konieczność szukania gniazdka elektrycznego. Dodatkowo sam może służyć do przyspieszonego ładowania gadżetów mobilnych o natężeniu do 3 A. Oprócz standardowej ładowarki dostępna jest bardziej kompaktowa wersja 65 W – jest przeznaczona do użytku w drodze, gdy procesor i dyskretna karta graficzna nie pracują z pełną mocą. Laptop ASUS ROG Zephyrus S GX502GW-AZ092T ma wszystkie interfejsy potrzebne do mobilnej platformy do gier.